Для замовлення заповніть форму замовлення або Телефонуйте!
UA | RU

меню

Додрукарські послуги

Додрукарські послуги

Наша компанія надає допечатниє послуги, завдяки яким ви зможете втілити в життя будь-які творчі задуми.

Ми швидко і якісно здійснимо:

  • сканування;
  • цифрову фотозйомку;
  • розробку макетів;
  • розробку фірмового стилю;
  • верстку поліграфії;
  • пробу кольору;
  • корекцію.

Сканування

Під скануванням мається на увазі процес, при якому будь-яке зображення переноситься в електронний вигляд і стає придатним до подальшого макетування і кольороподілу. Це найшвидший і легкий метод перекладу в електронну форму документа, надрукованого на папері. Також при скануванні зображення відтворюється досить точно і без втрати якості.

Цифрове фотографування

Як би ви не намагалися описати словами всі достоїнства архітектурного об'єкта або товару, вам ніколи не вдасться це зробити краще високоякісної цифрової фотографії, яка дає повне уявлення про пропоновану продукцію або послуги.

Сайт, який не має ілюстрованих матеріалів хорошої якості, завжди буде менш успішним і відвідуваним, навіть якщо він наповнений унікальним текстовим контентом. Тільки професійна фотозйомка допоможе створити фото, які будуть привертати увагу відвідувачів і потенційних клієнтів. Наша компанія має все необхідне для проведення якісної фотозйомки: і досвідчених фотографів, і професійне обладнання. Ми проводимо звичайні, весільні, дитячі та предметні фотозйомки. По закінченню зйомки проводиться цифрова обробка, в ході якої коректуються різні параметри фотозображень.

Розробка макетів

Розробка макета & ndash; дуже важливий процес, від якого залежить кінцевий результат. Без правильного макета отримати правильне виріб неможливо. У макеті закладаються всі особливості майбутнього виробу, його розміри, технологічне розташування на аркуші, внутрішнє наповнення і ін.

Розробка фірмового стилю

Під фірмовим стилем маються на увазі графічні елементи та інші інформаційні засоби, які застосовуються компанією під час розробки продукції. Створення фірмового стилю необхідно кожної компанії, адже без нього вона мало чим відрізнятиметься від конкуруючої компанії. Саме завдяки елементам фірмового стилю продукція компанії буде з нею асоціюватися.

Фірмовий стиль, розроблений нашими фахівцями, буде:

  • легко впізнаваним;
  • добре запам'ятовується;
  • красивим, стильним і сучасним.

Верстка поліграфії

Верстка & ndash; це процес, призначений для подання інформаційного матеріалу в структурований і зручний для читання вигляд. Здійснювати її повинні професіонали, інакше вона може зіпсувати всю роботу дизайнера. Наша компанія виконає верстку будь-якої складності, починаючи зі звичайною текстової, і закінчуючи складним технічним.

Цветопроба

Цветопроба – це зображення, яке служить зразком кольору. Іншими словами, це спеціально підготовлене зображення, надруковане на спеціалізованому кольоропробних обладнанні. Виготовлення цветопроб & ndash; дуже важливий процес додрукарської підготовки, так як вже готове зображення повинно цілком відповідати виготовленому раніше макету.

Цветокоррекция

Цветокоррекция – етап, в ході якого вносяться зміни в колір оригіналу. Вона може знадобиться при вицвітання зображення, зайвої або недостатньої його контрастності.

Якщо вам потрібні допечатниє послуги, звертайтеся до нас. Ми грамотно підготуємо ваше замовлення, надамо послуги дизайнера , а також, при необхідності, можна здійснити його друк на нашому професійному обладнанні.

повернутися в розділ - Прайс поліграфія

Послуги
Друкована продукція
Вироби на дизайнерському картоні
Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки
Широкоформатний друк
Брендування
Зовнішня реклама
Інтер'єрна реклама
Додрукарські послуги
Постдрукові послуги
Адреса

Aдреса : Київ, Глибочицька 17А, 6 поверх , офіс 605
Тел : 098 298 67 98
050 011 29 10
063 624 88 65
093 920 44 15*
*маркетинг відділ
Email : 3843804@clickprint.com.ua

Замовити друк в один клік

01
Вибір

Дайте нам знати, що Вам потрібно.

02
Розробка

Разом з Вами ми реалізуємо проект.

03
Реліз

Коли Ви задоволені ми виробляємо продукт.

Давайте працювати разом

Copyright 2016-2023 Поліграфія Київ Лук'янівка ClickPrint | All Rights Reserved.

arrowup