Для замовлення заповніть форму замовлення або Телефонуйте!
UA | RU

меню

Статьи

Стать об рекламе и дизайнерским трендам, а так же обзор форматов, и видов рекламной продукции.

Ребрендинг - ефективний інструмент, що дозволяє змінити існуючий стиль компанії з метою зміцнити свої позиції на ринку. Маркетингова стратегія складається з комплексу заходів. якими б відмінними були відмінні атрибути торгових марок, їм потрібно періодичне оновлення для утримання споживачів. грамотний ребрендинг компанії в кризу - гарантія тривалого перебування бренду на ринку в сформованих умовах.


Поліграфічна продукція - потужний рекламний інструмент, підвищує впізнаваність і престижність компанії і сприяє залученню потенційної ЦО. листівки, буклети, POS-матеріали, папки, конверти, блокноти - ефективний, але при цьому недорогий спосіб успішного просування бренду.


Клейкі стрічки з логотипом - незамінні елементи будь-яких складських приміщень для маркування та упаковки. Багато організацій, супермаркети і великі торгові точки використовують брендований скотч з нанесеним графічним зображенням або слоганом в як результативною реклами продукції.


Боді стенд - один з ефективних видів рекламного носія. ростова фігура сприяє просуванню компанії, послуги, продукції в точках продажу. Конструкція з POS- матеріалів привертає увагу цільової аудиторії незвичністю, яскравістю дизайну і при цьому надає важливу інформацію. також такий об'єкт виконує роль орієнтира, покажчика, здатного направляти потенційну ЦО в правильному напрямку.


Брендові папки, надруковані в корпоративному стилі, незамінні атрибути для подачі портфоліо, комерційної пропозиції, презентації і будь-якого іншого документа. Ними не тільки зручно користуватися. такі поліграфічні вироби сприяють формуванню позитивного іміджу компанії.


Фірмові конверти займають особливе місце серед поліграфічних виробів. це не звичайні пакети, а унікальні вироби, які можуть виготовлятися з різного виду паперу, привертати увагу незвичайними формами і розмірами.


Коробки з картону - практичні упаковки, які можуть бути адаптовані під різні вимоги клієнтів. У них зручно перевозити і зберігати речі. Крім цього, можна замовити вироби з корпоративними символіками, виглядають стильно і презентабельно. компанія Click-Print пропонує якісне виготовлення коробок під замовлення в різноманітному оформленні.


Виготовлення паперових пакетів - якісна і оперативна друкарня Клікпрінт


Замовити створення реклами на пластиці. виготовлення та доставка по Києву і Україні недорого


Фольгування на візитках високої якості. Виготовлення візиток з тисненням в будь-якому тиражі


Услуги
Друкована продукція
Вироби на дизайнерському картоні
Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки
Широкоформатний друк
Брендування
Зовнішня реклама
Інтер'єрна реклама
Додрукарські послуги
Постдрукові послуги
Адреса

Aдреса : Київ, Глибочицька 17А, 6 поверх , офіс 605
Тел : 098 298 67 98
050 011 29 10
093 920 44 15*
*маркетинг відділ
Email : zakaz@clickprint.com.ua

Copyright 2016-2023 Поліграфія Київ Лук'янівка ClickPrint | All Rights Reserved.

arrowup