Для замовлення заповніть форму замовлення або Телефонуйте!
UA | RU

меню

Щоденники (блокноти), планувальники

Щоденники   – це самий звичний, а часто і найзручніший спосіб спланувати і організувати свій час. Не дивлячись на поширення мобільних телефонів з різними електронними планировщиками, саме паперовий щоденник або настільний   планинг   використовується на кожному робочому столі в офісах.
Щоденники 2017   – це зручний спосіб розпланувати свою роботу, а іноді і своє життя на цілий рік вперед. Ви можете замовити   щоденник недатований, датований будь-якого формату, щоденники з обкладинкою з картону або   шкіряні щоденники. На прохання замовника наша комапния виробляє   тиснення щоденників, розміщуючи на обкладинці логотип компанії, або будь-яке інше зображення.

Планинг   необхідний для планування робочого часу. Часто він має календарну сітку. Лист планінги складається з робочого тижня. Кожен день тижня має тимчасову шкалу, тому планування можна налаштовувати з точністю до хвилин.
Планинг   датований містить розділ інформації, календар, план на рік. Недатований планинг або тижневик також є в наявності. Планінги скріплюються пружиною з металу.
Планинг купити   можна стандартної забарвлення, а можна замовити друк планингов в корпоративній гамі.

Обкладинка планінги виготовляється з паперу щільністю 250-350г / м2 з ламінуванням, зі шкірозамінника, шкіри, бумвініла. Можемо зробити тиснення планингов.

Логотип на щоденник або планинг можна нанести такий спосіб:
Трафаретний друк або шовкографія   – нанесення логотипу фарбою на шкіру, шкірозамінник або інші матеріали.


Сліпе тиснення (блинтовое)   – використовується на обкладинці з картону, шкіри та шкірозамінника. Зображення в матеріал вдавлюється за допомогою металевого нагрітого кліше. Сам відбиток виходить того ж кольору, що і матеріал, або ж на один тон темніше. За допомогою цього методу можна отримати більш рельєфне зображення.


Тиснення з фольгою . При цьому методі, як і при блинтовое, зображення вдавлюється в матеріал, але перед цим між кліше і обкладинкою прокладають тонку фольгу. Малюнок виходить того ж кольору, що і фольга.
Також   замовлення щоденників   і планингов може виконуватися за технологією « прізмалюкс »: друкується повнокольорова обкладинка, а також внутрішнє наповнення, з індивідуальним дизайном, що відтворює імідж і корпоративний стиль компанії замовника.

повернутися в розділ - Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки

Послуги
Друкована продукція
Вироби на дизайнерському картоні
Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки
Широкоформатний друк
Брендування
Зовнішня реклама
Інтер'єрна реклама
Додрукарські послуги
Постдрукові послуги
Адреса

Aдреса : Київ, Глибочицька 17А, 6 поверх , офіс 605
Тел : 098 298 67 98
050 011 29 10
063 624 88 65
093 920 44 15*
*маркетинг відділ
Email : 3843804@clickprint.com.ua

Замовити друк в один клік

01
Вибір

Дайте нам знати, що Вам потрібно.

02
Розробка

Разом з Вами ми реалізуємо проект.

03
Реліз

Коли Ви задоволені ми виробляємо продукт.

Давайте працювати разом

Copyright 2016-2023 Поліграфія Київ Лук'янівка ClickPrint | All Rights Reserved.

arrowup