Для замовлення заповніть форму замовлення або Телефонуйте!
UA | RU

меню

Виготовлення ігор

Настільні ігри на замовлення

Виготовлення настільних ігор останнім часом завойовує все більше і більше велику аудиторію. Настільні ігри допомагають цікаво провести своє дозвілля і сприяють розвитку гнучкості мислення, фантазії і допитливості. Ви можете замовити у нас гру з власним дизайном і порадувати себе   або своїх близьких оригінальним подарунком.

Крім того, настільні ігри виступають в якості одного з ефективних інструментів для успішного розвитку бізнесу. Такі ігри пропонують гравцям побудувати і розвинути власну систему виробництва, доставки, продажу, споживання товарів або навіть все відразу. Тим чи іншим чином, гра відтворює загальні правила і концепції ринку та ринкових відносин.

Ігровий формат може застосовуватися в самих різних цілях: і для проведення тренінгів, і для корпоративного дозвілля   і для ефективного і ненав'язливого способу запропонувати нові товари і послуги, і для оригінального подарунка співробітникам, партнерам, а також потенційним клієнтам.

Друк настільних ігор: оперативність та креативність з Clickprint

У світі настільних ігор, які приносять задоволення та веселощі, важливою складовою є якісний друк. Clickprint - виробник ігор, який відомий своєю бездоганною якістю та інноваційним підходом до виготовлення гральних наборів.

Процес виробництва настільних ігор: Від ідеї до реалізації

Clickprint володіє передовою технологією друку, що дозволяє втілювати найяскравіші ідеї настільних ігор у реальність. Завдяки високій якості друку, графіка стає неймовірною та привабливою, забезпечуючи фантастичний ігровий досвід.

Якість та унікальність: відмінність Clickprint

Кожна гра, виготовлена Clickprint, вражає не лише своєю гарною зовнішністю, але й унікальністю геймплею. Вони ретельно працюють над концепціями, щоб кожна настільна гра була унікальною та захоплюючою.

Для чого замовляють ігри у нас?

Часто у нас замовляють настільні ігри, що допомагають засвоїти нові знання, тобто мають дидактичне значення. Захоплені педагоги придумують цікаві сюжети, вміло вписуючи потрібні поняття в канву гри. Ось де втілюється древній принцип « Граючи — навчаюся »!

повернутися в розділ - Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки

Послуги
Друкована продукція
Вироби на дизайнерському картоні
Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки
Широкоформатний друк
Брендування
Зовнішня реклама
Інтер'єрна реклама
Додрукарські послуги
Постдрукові послуги
Адреса

Aдреса : Київ, Глибочицька 17А, 6 поверх , офіс 605
Тел : 098 298 67 98
050 011 29 10
063 624 88 65
093 920 44 15*
*маркетинг відділ
Email : 3843804@clickprint.com.ua

Замовити друк в один клік

01
Вибір

Дайте нам знати, що Вам потрібно.

02
Розробка

Разом з Вами ми реалізуємо проект.

03
Реліз

Коли Ви задоволені ми виробляємо продукт.

Давайте працювати разом

Copyright 2016-2023 Поліграфія Київ Лук'янівка ClickPrint | All Rights Reserved.

arrowup