Для замовлення заповніть форму замовлення або Телефонуйте!
UA | RU

меню

Самокопіювальні бланки

Самокопіювальні бланки - це вид спеціальної самокопіюється паперу, за допомогою якої можна заповнювати бланки один раз, отримуючи одночасно копію. Використання   самокопірки значно полегшує процеси діловодства.

Друкувати   бланки на самокопірці   дуже зручна у випадках, коли необхідно їх заповнення в декількох примірниках, а сама основа бланка залишається незмінною. Корисні   бланки з печаткою на самокопірці   в будь-якому бізнесі, адже ними користуються бухгалтера при складанні звітності, для написання договорів, кошторисів та інших документів. Такі бланки зручні в ресторанному бізнесі для написання рахунку, корисні в страхових компаніях для полісів тощо. Для зручності такі бланки скріплюють в невеликі блокноти спеціальним клеєм, який дає можливість без праці відокремити потрібні листи після заповнення.

У друкарнях здійснюється   друк на самокопірці   необхідної інформації. Найчастіше ця назва і реквізити замовника, сітка рахунок-фактури або бланки замовлень. Використання подібних бланків значно скорочує тимчасові і трудові витрати на їх заповнення.

У будь-якій друкарні або канцелярському магазині пропонується   самокопірка, купити & nbsp; яку можна недорого, так само пропонуються і вже готові бланки. Наша ж друкарня пропонує вам придбати   самокопіювальні бланки   стандартного виду, або замовити бланки з печаткою ваших реквізитів.

повернутися в розділ - Друкована продукція

Послуги
Друкована продукція
Вироби на дизайнерському картоні
Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки
Широкоформатний друк
Брендування
Зовнішня реклама
Інтер'єрна реклама
Додрукарські послуги
Постдрукові послуги
Адреса

Aдреса : вул. Печеніжська, 35/43
Тел : 098 298 67 98
050 011 29 10
063 624 88 65
093 920 44 15*
*маркетинг відділ
Email : 3843804@clickprint.com.ua

Замовити друк в один клік

01
Вибір

Дайте нам знати, що Вам потрібно.

02
Розробка

Разом з Вами ми реалізуємо проект.

03
Реліз

Коли Ви задоволені ми виробляємо продукт.

Давайте працювати разом

Copyright 2016-2021 Поліграфія Київ Лук'янівка ClickPrint | All Rights Reserved.

arrowup