Для замовлення заповніть форму замовлення або Телефонуйте!
UA | RU

меню

Виготовлення папок-меню, винних карт

Виготовлення папок-меню, винних карт

Якщо вам необхідна якісна печатка, зверніться в нашу компанію Click-Print   впорається із замовленням якнайкраще. Створимо яскраві, привабливі меню, винні карти , відповідні концепції закладу.

 

Як ми працюємо

При розробці і виготовленні меню важливо розуміти, що воно є основою фірмового стилю, а тому має не просто органічно його продовжувати, але і задавати тон його розвитку. Меню і винна карта потрапляє в руки кожного відвідувача, без винятку. Чому б не уявити свій бренд у всій красі? Адже це прямий інструмент продажів, прямий канал заохочення. Меню сприяє росту іміджу закладу, якщо підійти до його виготовлення професійно.

Яскраво оформлене меню допоможе вам донести до відвідувачів ваші цінності та ідеї, правильно встановити акценти і показати неповторність закладу. У нашій компанії допоможуть створити меню, винні карти, яке спонукає відвідувача зробити замовлення якомога швидше.

Виготовляємо папки і счетніци різних стилів – від класичних до унікальних, екстравагантних. Матеріали можуть бути різними:

  1. ламінований картон;
  2. полотно;
  3. шкіра (штучна, натуральна);
  4. тканину з вишивкою логотипу закладу;
  5. фанера з гравіюванням;
  6. пробка.

Практичний матеріал і високоякісний друк гарантують найкращий результат. Разом з нами отримаєте приємне і акуратне меню, підвищите суму середнього чека і покажете кожне блюдо так, що його відразу захочеться спробувати.

Ми пропонуємо різноманітність варіантів і форматів виготовлення, вибір матеріалу, способів скріплення і чудову якість друку.

Якщо ви хочете, щоб гості закладу, гортаючи меню думали: « Хочу це, це і ось це » ;, тоді вам в Click-Print. Виконаємо замовлення оперативно, створимо ресторанні папки вашої мрії.

повернутися в розділ - Друкована продукція

Послуги
Друкована продукція
Вироби на дизайнерському картоні
Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки
Широкоформатний друк
Брендування
Зовнішня реклама
Інтер'єрна реклама
Додрукарські послуги
Постдрукові послуги
Адреса

Aдреса : Київ, Глибочицька 17А, 6 поверх , офіс 605
Тел : 098 298 67 98
050 011 29 10
063 624 88 65
093 920 44 15*
*маркетинг відділ
Email : 3843804@clickprint.com.ua

Замовити друк в один клік

01
Вибір

Дайте нам знати, що Вам потрібно.

02
Розробка

Разом з Вами ми реалізуємо проект.

03
Реліз

Коли Ви задоволені ми виробляємо продукт.

Давайте працювати разом

Важной и неотъемлемой составляющей фирменного стиля любого заведения гостинично-ресторанной сферы является меню, винная карта, счетница. Если сравнивать ресторан с театром, то меню - это исполнитель главной роли в каждом спектакле. Яркий, стильный список предлагаемых блюд - это залог успеха в ресторанном бизнесе.

Copyright 2016-2023 Поліграфія Київ Лук'янівка ClickPrint | All Rights Reserved.

arrowup