Для замовлення заповніть форму замовлення або Телефонуйте!
UA | RU

меню

Лайтбокси (фігурні, 2 сторонні)

Ще одним популярним видом вуличної реклами є « лайтбокс » — світловий короб. На вулицях часто можна зустріти яскраву вивіску, освітлену зсередини, має квадратний або прямокутний вид, це, скоріше за все і є світловий короб. Такий спосіб розміщення реклами, найчастіше, використовують великі відомі компанії та / або як сукупність виробників у всіх відомих продажних і в економіці.

Правильно розроблене назву і логотип компанії, розміщені на світловому коробі, є ще одним плюсом в популярності компанії і залучення нових споживачів. Красиві, яскраві вивіски легко привертають до себе увагу перехожих майбутніх покупців. Найчастіше такими світловими коробами користуються ресторани, бари, кафетерії, перукарні, туристичні агентства, заклади швидкого харчування та інше, це одна з головних стратегій в їх розвитку. Майбутні клієнти люблять, коли їх рекламний світловий короб сяятиме безліччю різноманітних кольорових лампочок, доповнюючи все це ще й оригінальною формою.

За проведеними дослідженнями фахівців відомо, що основну масу вуличних рекламних конструкцій, представляють лайтбокси. Простіше кажучи, світлові короби — це звичайні вуличні вивіски, тільки значно доопрацьовані і вдосконалені в частині візуалізації рекламних ефектів з можливістю трансформації. Відповідаючи на питання про значну популярність лайтбоксів, можна сказати, що цей вид зовнішньої реклами найбільш відповідає співвідношенню в категорії ціна-якість. За допомогою світлових коробів, у компанії з'являється можливість реалізації всіх своїх потреб, за допомогою простих і доступних механізмів.

За технічними параметрами, світловий короб вдає із себе звичайну порожню всередині металоконструкцію з вбудованими світловими приладами (лампочки, світлодіоди, неонові стрічки). В основі конструкції знаходиться жорсткий алюмінієвий, пластмасовий або металевий профіль. При виробництві & laquo; лайтбоксів & raquo; використовують для обшивки пластикових або алюмінієвих профілів, органічне або броньоване ударостійке скло. Задня стінка (сторона, яка, як правило, не видно при роботі світлового короба) виготовлена ??з ПВХ, оцинкованого металу або, також, алюмінієвого листа. За залучення уваги проходять повз людей відповідають використовувані для освітлення люмінесцентні, неонові або світлодіодні лампочки, стрічки, плафони.

повернутися в розділ - Зовнішня реклама

Послуги
Друкована продукція
Вироби на дизайнерському картоні
Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки
Широкоформатний друк
Брендування
Зовнішня реклама
Інтер'єрна реклама
Додрукарські послуги
Постдрукові послуги
Адреса

Aдреса : Київ, Глибочицька 17А, 6 поверх , офіс 605
Тел : 098 298 67 98
050 011 29 10
063 624 88 65
093 920 44 15*
*маркетинг відділ
Email : 3843804@clickprint.com.ua

Замовити друк в один клік

01
Вибір

Дайте нам знати, що Вам потрібно.

02
Розробка

Разом з Вами ми реалізуємо проект.

03
Реліз

Коли Ви задоволені ми виробляємо продукт.

Давайте працювати разом

Copyright 2016-2023 Поліграфія Київ Лук'янівка ClickPrint | All Rights Reserved.

arrowup