Для замовлення заповніть форму замовлення або Телефонуйте!
UA | RU

меню

Щоденники, блокноти

Блокноти і щоденники – виготовлення на замовлення

 

Щоденник - це незамінний помічник кожної сучасної ділової людини. Тому насправді важливо, щоб він допомагав організовувати і структурувати необхідну інформацію так, щоб вона не губилася на його сторінках. Ритм сучасного життя вимагає від нас ретельно планування власного часу. Адже всі ми мріємо встигати якомога більше і робити все вчасно. А для досягнення цієї мети потрібні відповідні інструменти. І діловий щоденник - один з них. Звернувшись до нас, ви отримаєте саме таку друковану продукцію, яку побажаєте.

Виготовлення блокнотів і щоденників

Ми використовуємо різні способи друку.
1. Офсетний друк підходить для тих, хто замовляє великі партії блокнотів, щоденників, наприклад, для своїх співробітників, клієнтів або партнерів, тобто в корпоративних цілях. Цей спосіб друку дешевше і мобільніше. При такому друку замовник отримує велику партію якісних блокнотів з бажаним для нього дизайном.

2. Цифровий друк - це рішення, яке пропонує більш швидкий термін друку, однак не дозволяє виготовляти великі тиражі.

Ми прислухаємося до всіх ваших вимог і побажань. Використовуємо різні види ламінаційного плівок для виготовлення обкладинок і пропонуємо додаткові послуги післядрукарської обробки: тиснення, конгрев, вибірковий лак. У будь-якому варіанті гарантуємо найкраще співвідношення ціни і якості.

Переваги

Фірмові блокнот - це не тільки зручний у використанні інструмент-помічник, а й прямий носій реклами, який працює на імідж компанії. Такі блокноти можна використовувати не тільки по прямому призначенню - на додаток до всього це приємний подарунок або сувенір. Цей вид поліграфічної продукції знайде практичне застосування в будь-якій сфері діяльності і стане в нагоді на будь-якому підприємстві.

Наша компанія виготовляє щоденники з затвердженим дизайном, враховуючи всі побажання замовника. Хіба не приємно вести записи в щоденнику з логотипом власної компанії, виконаному у фірмових кольорах з усіма елементами корпоративного стилю на сторінках? Далеко в минулому залишилися ті часи, коли офісні та канцелярське приладдя не несли на собі відбиток фірмового стилю. Тепер це обов'язковий атрибут для кожної компанії, що поважає себе, своїх співробітників, партнерів, клієнтів.

Наші переваги

Звернувшись в нашу друкарню, ви отримуєте суттєві переваги:

  1. швидкі терміни виготовлення щоденників, щоденників;
  2. будь-які обсяги;
  3. індивідуально розроблений дизайн;
  4. сучасні способи друку.

 

Заповніть форму або передзвоніть по вказаному телефону, щоб залишити заявку. Оплата проводиться будь-яким зручним способом. Гарантуємо високу якість друкованої продукції.

повернутися в розділ - Друкована продукція

Послуги
Друкована продукція
Вироби на дизайнерському картоні
Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки
Широкоформатний друк
Брендування
Зовнішня реклама
Інтер'єрна реклама
Додрукарські послуги
Постдрукові послуги
Адреса

Aдреса : Київ, Глибочицька 17А, 6 поверх , офіс 605
Тел : 098 298 67 98
050 011 29 10
063 624 88 65
093 920 44 15*
*маркетинг відділ
Email : 3843804@clickprint.com.ua

Замовити друк в один клік

01
Вибір

Дайте нам знати, що Вам потрібно.

02
Розробка

Разом з Вами ми реалізуємо проект.

03
Реліз

Коли Ви задоволені ми виробляємо продукт.

Давайте працювати разом

Блокноты и ежедневники - это полезные атрибуты, которые пригодится каждому человеку, независимо от его образа жизни. Согласитесь, каждому приятно пользоваться блокнотом, дизайн которого не просто уникальный, но и максимально персонализированный. Разве не замечательно, когда все потребности и пожелания точно реализованы и воплощены в жизнь? А именно так подходят к запросам заказчиков

Copyright 2016-2023 Поліграфія Київ Лук'янівка ClickPrint | All Rights Reserved.

arrowup