Для замовлення заповніть форму замовлення або Телефонуйте!
UA | RU

меню

Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки

Щоб більше людей змогли дізнатися про ваш бренд, продукт або послугу, необхідно його рекламувати. У сучасному світі існує безліч можливостей для реалізації даного завдання. Це телебачення, радіо, газети, зовнішня реклама, інтернет-просування, але незмінним і найефективнішим інструментом залишається рекламно-сувенірна продукція.

Сюди відносяться роздаткові матеріали у вигляді брелоків, пластикових карт з необхідними цікавими даними. Наприклад, ви можете замовити календар на поточний рік або таблицю множення, значки. Ще це можуть бути корпоративні приналежності, папки для паперів, всіляка канцелярія і так далі. Одним з останніх трендів в світі рекламно-сувенірної продукції є Welkom pack. Це набір, що складається з усього найнеобхіднішого для сучасної людини. Комплект може включати до свого складу блокнот, ручку, толстовку і т.д. Все упаковано в сумку або пакет. Пропоновані складові набору будуть з логотипом компанії. Склад кожна фірма вибирає з урахуванням своїх потреб і побажань. Спеціальні набори дарують як всередині компанії новеньким співробітникам, так і партнерам. Рекламно-сувенірну продукцію в Києві можна отримати як стандартну, так і за індивідуальним замовленням.

Не варто забувати, що скоро Новий рік. Це унікальний шанс нагадати або заявити про себе за допомогою корпоративних подарунків з логотипом. Це можуть бути як пакети, наповнені всілякими офісним приладдям в стилістиці вашої компанії, так і подарункові набори всілякого змісту. Наприклад, чай з чашкою, мед, цілющі трави і т.д. Все це буде з логотипом компанії. Якщо ви не знаєте, що саме ви хочете подарувати партнерам і постачальникам, зверніться до професіоналів. Вони підберуть відповідні рішення і допоможуть визначитися з варіантами.

Ще важливо в свята здивувати і порадувати корпоративними подарунками співробітників. Це ще більше згуртує колектив, дозволить створити святковий настрій. Співробітникам можна подарувати як солодкі набори з логотипом організації, так і корпоративний одяг. Головне, щоб все подароване було від душі. Якщо ви в чомусь невпевнені, фахівці вам допоможуть. Зараз корпоративні подарунки пропонуються в широкому розмаїтті. Кожен зможе підібрати варіант, який буде вас повністю влаштовувати. При цьому будуть взяті до уваги ваші фінансові можливості.

повернутися в розділ - Прайс поліграфія

Послуги
Друкована продукція
Вироби на дизайнерському картоні
Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки
Широкоформатний друк
Брендування
Зовнішня реклама
Інтер'єрна реклама
Додрукарські послуги
Постдрукові послуги
Адреса

Aдреса : Київ, Глибочицька 17А, 6 поверх , офіс 605
Тел : 098 298 67 98
050 011 29 10
063 624 88 65
093 920 44 15*
*маркетинг відділ
Email : 3843804@clickprint.com.ua

Замовити друк в один клік

01
Вибір

Дайте нам знати, що Вам потрібно.

02
Розробка

Разом з Вами ми реалізуємо проект.

03
Реліз

Коли Ви задоволені ми виробляємо продукт.

Давайте працювати разом

Copyright 2016-2023 Поліграфія Київ Лук'янівка ClickPrint | All Rights Reserved.

arrowup