Для замовлення заповніть форму замовлення або Телефонуйте!
UA | RU

меню

Наклейки, стікери, етикетки

Наклейка вид рекламної поліграфічної продукції, що складається з двох шарів: верхнього клейового шару з нанесеним зображенням і нижнього паперового (він запобігає прилипання наклейки) . Друк наклейок здійснюється з використанням паперу або плівки. Паперові наклейки друкуються на рафлатак або використовується оракал & nbsp; з подальшою ламінацією. Обидва види етикеток можуть бути одноразовими або ж передбачати повторне нанесення основи на клейовий шар. У другому випадку наклейку можна переклеювати по кілька разів. Поверхня паперових наклейок може бути матовою, напівглянсової або глянсової, а наклейки з плівки можуть, до того ж, бути прозорими.

За допомогою наклейок створюються описи товарів, штрих-коди, анотації. Вони широко застосовуються в складському обліку, логістики, в супермаркетах, магазинах і аптеках. Однак наклейка виконує не тільки інформаційну функцію: вона може служити ефективним рекламним засобом, підвищуючи впізнаваність бренду. Виготовлення наклейок, етикеток, стікерів з метою реклами має бути виконано в найвищій якості, а вироби повинні мати сучасний і оригінальний дизайн.

Стікер & ndash; один з найпопулярніших на сьогодні видів наклейок, в перекладі з англійської означає « етикетка ». У словесному побуті стікер і наклейка – практично одне і те ж. Етикетка ж відрізняється від них тим, що на ній вказують бренд товару, дату виготовлення і термін придатності, тобто, це поняття більш вузьке.

Сьогодні етикетки застосовуються дуже широко: їх можна побачити практично на будь-якому товарі. На етикетах розміщується інформація про продукт, логотип виробника, дата виготовлення і термін зберігання, а також деякі характеристики самого продукту (склад, спосіб застосування і т.д.). Важливо, щоб етикетка була стильною, оригінальною і головне - ефектною, адже саме упаковка товару приваблює і утримує увагу покупця в першу чергу. За кілька хвилин, витрачених на вивчення упаковки в цілому і етикетки зокрема, споживач приймає рішення, чи купувати даний продукт.

Стікер & ndash; самоклеящаяся етикетка – може розміщуватися безпосередньо на продукті, на його упаковці або в людних місцях, частіше за все це місця продажів або громадський транспорт. « Транспортні » стікери розміщуються на капотах, стеклах, бамперах і в салоні. Вони призначені для мобільного інформування потенційних клієнтів про рекламній пропозиції компанії. До слова, для поклейки наклейок безпосередньо на авто   передбачені спеціальні технології виготовлення, що забезпечують високу водостійкість. Програми формування бренду, BTL-акції – також часті сфери застосування стікерів.

Крім усього перерахованого, друк етикеток, стікерів часто використовується у виробництві сувенірів і підготовку урочистих заходів

Друк етикеток, стікерів, наклейок: сучасний ринок

Якщо Вам потрібно підвищити впізнаваність бренду, максимально швидко проінформувати споживачів про свою продукцію або просто замовити гарний сувенір, на допомогу Вам прийдуть наклейки, стікери та етикетки.

 

Гарантійні наклейки, стікери, пломби, саморуйнуються наклейки, захисні наклейки -   використовуються для того, щоб захистити продукцію від несанкціонованого розкриття, а також Ви користуєтеся відмінним способом піару (просування, популяризації) Ваших товарів або послуг. Призначені для опечатування техніки, для захисту документів, приміщень, забезпечення контролю доступу і т.д. На наклейці можна розмістити інформацію про компанію, контакти, адреси та інші корисні дані.

Якщо ж Ви хочете підвищити імідж своєї продукції, то її презентація є вирішальним фактором. Щоб справити враження на потенційних покупців, необхідно оформити товар таким чином, щоб він привертав до себе увагу. Найкраще з цим завданням впорається етикетка самоклеюча металізована. Головним її перевагою є привабливий зовнішній вигляд і здатність зраджувати статусність товару. Більш того, при замовленні на виготовлення і друк металізованих етикеток вам не доведеться виділяти багато коштів. Незважаючи на високий рівень стійкості і довговічності, вартість послуги виготовлення таких виробів є оптимальною. Наша Компанія готова запропонувати вам найбільш вигідні умови співпраці. Ми - сучасний і надійний виробник в Україні, який існує на ринку вже 10 років. За ці роки ми успішно виконали безліч замовлень і довели свою сумлінність. Скористайтеся послугами нашої друкарні, і ви гарантовано будете задоволені результатом. У нас ви можете замовити металізовані етикетки в рулонах і іншу продукцію для маркування товарів. До виконання замовлення приступаємо відразу, як тільки обговорюємо всі деталі з замовником. Вважаємо, що індивідуальний підхід і увага до кожної дрібниці є вирішальним фактором при роботі з клієнтами. При замовленні металізованих етикеток ціна розраховується індивідуально.   Якщо у вас виникли якісь питання, то ви завжди можете звернутися до фахівців компанії за консультацією. Телефонуйте за вказаним номером телефону, і ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.

повернутися в розділ - Друкована продукція

Послуги
Друкована продукція
Вироби на дизайнерському картоні
Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки
Широкоформатний друк
Брендування
Зовнішня реклама
Інтер'єрна реклама
Додрукарські послуги
Постдрукові послуги
Адреса

Aдреса : вул. Печеніжська, 35/43
Тел : 098 298 67 98
050 011 29 10
063 624 88 65
093 920 44 15*
*маркетинг відділ
Email : 3843804@clickprint.com.ua

Замовити друк в один клік

01
Вибір

Дайте нам знати, що Вам потрібно.

02
Розробка

Разом з Вами ми реалізуємо проект.

03
Реліз

Коли Ви задоволені ми виробляємо продукт.

Давайте працювати разом

Copyright 2016-2021 Поліграфія Київ Лук'янівка ClickPrint | All Rights Reserved.

arrowup