Для замовлення заповніть форму замовлення або Телефонуйте!
UA | RU

меню

Плоскі вивіски (з підсвічуванням і без)

Одним з поширених і одночасно ефективним видом   зовнішньої реклами   є вивіска. Гарна вивіска якщо ви стикалися з інших і на її звертають уваги більше людей. При погляді на вивіску складається перше враження про його власника і тим чим він займається.

Вивіска — конструкція в об'ємному або плоскому виконанні, розташована, як правило, на фасаді будівлі, поряд з входом, яка інформує про організацію або підприємстві, що знаходиться всередині будівлі. Сучасна вивіска виконує зазвичай дві функції, які складно відокремити одну від одної: це подача інформації і реклама.

Як засіб реклами вивіска відноситься до категорії зовнішньої реклами і перш за все виконує іміджеву функцію. По суті, вивіска є візитною карткою будівлі або приміщення, допомагаючи відвідувачеві зрозуміти, що знаходиться всередині, не заходячи всередину.

Вивіска магазину, вивіска кафе, вивіска ресторану, вивіска салону краси, вивіска банку, вивіска фірми, вивіска торгового центру, вивіска офісного центру ... будуть хорошим доповненням до Вашого стилю, іміджу, образу ... і відмінною рекламою вашої справи .

Фасадна вивіска, внутрішня вивіска, рекламна вивіска, інформаційна вивіска, світлова вивіска, несвітлова вивіска, неонова вивіска, світлодіодна вивіска, дерев'яна вивіска ... з усіх різноманітних вивісок Ви вибираєте те що Вам підходить.

Вивіски бувають різноманітних конструкцій, форм, кольорів, розмірів зі статичними і динамічними світловими ефектами і т.д., і т.п. ... від найпростіших (плоска несвітлові вивіска з обклеюванням плівкою або обклеюванням повно-кольоровим друком) до складних (об'ємні просторові конструкції, світлові та несвітлові, об'ємні форми, вивіски з використанням неону та світлодіодів, з використанням різноманітних матеріалів) і комплексні вивіски ( такі вивіски можуть мати в собі & nbsp; об'ємні елементи,   лайтбокси різноманітних форм, декоративні елементи, об'ємні форми, козирки, колони, светодинамические ефекти, рухливі елементи).

повернутися в розділ - Зовнішня реклама

Послуги
Друкована продукція
Вироби на дизайнерському картоні
Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки
Широкоформатний друк
Брендування
Зовнішня реклама
Інтер'єрна реклама
Додрукарські послуги
Постдрукові послуги
Адреса

Aдреса : Київ, Глибочицька 17А, 6 поверх , офіс 605
Тел : 098 298 67 98
050 011 29 10
063 624 88 65
093 920 44 15*
*маркетинг відділ
Email : 3843804@clickprint.com.ua

Замовити друк в один клік

01
Вибір

Дайте нам знати, що Вам потрібно.

02
Розробка

Разом з Вами ми реалізуємо проект.

03
Реліз

Коли Ви задоволені ми виробляємо продукт.

Давайте працювати разом

Copyright 2016-2023 Поліграфія Київ Лук'янівка ClickPrint | All Rights Reserved.

arrowup