Для замовлення заповніть форму замовлення або Телефонуйте!
UA | RU

меню

Рекламні і сувенірні магніти з рекламним друком

Рекламні і сувенірні магніти з рекламним друком

Основна функція таких виробів полягає в підвищенні рівня продажів, мотивації потенційного клієнта. Компанія Click-Print займається виготовленням рекламних та сувенірних магнітів з рекламним друком будь-яких видів.

 

Переваги рекламної продукції

Магніти завжди користуються популярністю. Їх прикріплюють на видних місцях не тільки в квартирах, але і офісах. Ще одна перевага – оперативний термін виготовлення за недорогою вартості.

Це універсальні роздаткові матеріали, широко використовувані для проведення рекламної кампанії, промо-акції, виставки, семінару, корпоративного заходу і так далі.

Різновидів виробів існує чимало – від смоляних об'ємних, керамічних, акрилових, вінілових, дерев'яних магнітів до виробів у вигляді календарів, блокнотів і так далі. У виробництві використовуються різні матеріали.

1. Вінілова продукція – плоскі сувенірні вироби з різною товщиною, формами. Відноситься до найбільш бюджетного варіанту.

2. Акрилові вироби відрізняються простотою технології виготовлення і привабливим зовнішнім виглядом. Найбільш затребувані сувеніри.

3. Дерев'яні – можуть бути зроблені як з щільної фанери, так і дерева. У виготовленні використовується лазерне гравіювання. Вартість вище, в порівнянні з іншими магнітами, але це виправдано привабливим, престижним дизайном.

4. Магніти на машини – відрізняються великими розмірами. Використовується в основному для розміщення тимчасової рекламної інформації.

5. Магніти у вигляді календарів, блокнотів & ndash; плоскі вироби з прикріпленими поліграфічними листами. Зручно кріпляться, дозволяють наносити необхідну інформацію, практичні у використанні.

4. Західні – принцип виготовлення як у закатних значків, але замість шпильки використовуються магніти. Виробляються швидко, завдяки сучасним методам технології.


Сувенірні магніти виконують такі основні функції:

  1. привертають увагу потенційного покупця до певної торгової марки (бренду);
  2. приваблює клієнта в товарі;
  3. інформують споживача про характеристики товару та ціною;
  4. спонукають клієнта до здійснення покупки.

 

Фахівці нашої компанії завжди сумлінно і творчо підходять до виконання замовлення, задовольняючи всі побажання щодо розміру, форми або матеріалу магнітів.

повернутися в розділ - Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки

Послуги
Друкована продукція
Вироби на дизайнерському картоні
Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки
Широкоформатний друк
Брендування
Зовнішня реклама
Інтер'єрна реклама
Додрукарські послуги
Постдрукові послуги
Адреса

Aдреса : Київ, Глибочицька 17А, 6 поверх , офіс 605
Тел : 098 298 67 98
050 011 29 10
063 624 88 65
093 920 44 15*
*маркетинг відділ
Email : 3843804@clickprint.com.ua

Замовити друк в один клік

01
Вибір

Дайте нам знати, що Вам потрібно.

02
Розробка

Разом з Вами ми реалізуємо проект.

03
Реліз

Коли Ви задоволені ми виробляємо продукт.

Давайте працювати разом

Магниты с рекламной печатью довольно популярны на полиграфическом рынке благодаря широте сфер применения и невероятной простоте и удобству в использовании. Такие сувенирные изделия в широком смысле - это яркие изображения с полезной информацией или даже без нее, которые сразу привлекают внимание дизайном и нанесенной информацией.

Copyright 2016-2023 Поліграфія Київ Лук'янівка ClickPrint | All Rights Reserved.

arrowup