Для замовлення заповніть форму замовлення або Телефонуйте!
UA | RU

меню

Прайс поліграфія

Сувенірна продукція в Києві

СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ

Визитки киев, лукьяновка

ВІЗИТКИ

Буклеты киев, лукьяновка

БУКЛЕТИ

Листовки Киев

ЛИСТІВКИ

Баннеры в Киеве

БАНЕРИ

ВІДКРИТКИ

ШИРОКО-ФОРМАТНИЙ ДРУК

ПЛАКАТИ

ДРУК НА САМОКЛЕЮЧІЙ ПЛІВЦІ

КНИГИ, ЖУРНАЛИ , ПАПКИ

Поліграфічні послуги в Києві

Фахівці фірми займаються створенням і оформленням:
- візитних карток;
- банерів;
- буклетів;
- листівок;
- флаєрів і іншого;

Поліграфічні послуги, що виконуються нашою командою, не зупиняються на списку, який представлений вище. Далі поговоримо про кожну з послуг більш детально.

Створення візиток
Поліграфічні послуги в Києві зі створення візиток користуються великою популярністю і це не випадково. Кожна людина хоч раз у житті стикався з візиткою. Візитна картка - це один із способів демонстрації вашої успішності і спроможності, тому замовлення поліграфічної продукції цього напрямку є найбільш популярним у фірм, що займаються поліграфічними послугами в Києві і інших містах. Наша фірма вирішила не відступати і в даній послузі перевершила своїх конкурентів. Адже термінова оперативна поліграфія в питаннях створення візитних карток виходить на перше місце.

Створення банерів
Напевно, кожен бачив різноманітні білборди та банери, які так і рясніють уздовж трас міст. Якщо створити візитну картку можна своїми силами, то з банером така тактика не пройде. Надання поліграфічних послуг зі створення банерів - це один із напрямів послуг, що виконується нашою фірмою. Наш штат фахівців оснащений кращою технікою для широкоформатного друку, яка дозволяє виконувати послуги зі створення банерів на вищому рівні.

Створення буклетів
Буклет - один з найкращих інструментів реклами, друк яких може запропонувати наша фірма. Наша команда виробляє такі види листівок: Інформаційні буклети (використовуються для надання інформації про послугу або пропонованої продукції); Іміджеві буклети (для підкреслення іміджу фірми або компанії); Акційні буклети (їх часто роздають на вулицях, як правило, носять в собі інформацію про акції, які проходять в тій чи іншій компанії); Буклети для поштових розсилок (схожі на аукціонні, але їх не роздають на вулицях, а розсилають поштою).

Створення листівок
Замовити друк листівок в нашій компанії - це вибір на користь яскравих емоцій і якості. Адже, в нашому штаті працюють першокласні фахівці друку і кращі дизайнери, які розробляють ідеальні шаблони, що в сукупності дає якісні листівки.

Ціни на оперативну поліграфію
Детальну інформацію про ціни на поліграфічні послуги ви зможете дізнатися, відкривши наш прайс-лист, який знаходиться на інтернет-ресурсі. Ціни на поліграфію в Києві дуже значні, але, вивчивши наш прайс-лист, ви будете приємно здивовані. Адже наша фірма має найдоступніші ціни на поліграфічні послуги, та до того ж, наша команда постійно проводить аукціонні пропозиції і знижки.

Послуги
Друкована продукція
Вироби на дизайнерському картоні
Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки
Широкоформатний друк
Брендування
Зовнішня реклама
Інтер'єрна реклама
Додрукарські послуги
Постдрукові послуги
Адреса

Aдреса : Київ, Глибочицька 17А, 6 поверх , офіс 605
Тел : 098 298 67 98
050 011 29 10
063 624 88 65
093 920 44 15*
*маркетинг відділ
Email : 3843804@clickprint.com.ua

Замовити друк в один клік

01
Вибір

Дайте нам знати, що Вам потрібно.

02
Розробка

Разом з Вами ми реалізуємо проект.

03
Реліз

Коли Ви задоволені ми виробляємо продукт.

Давайте працювати разом

Copyright 2016-2023 Поліграфія Київ Лук'янівка ClickPrint | All Rights Reserved.

arrowup