Для замовлення заповніть форму замовлення або Телефонуйте!
UA | RU

меню

Навігатори

Навігатори, покажчики на замовлення

 

Вибір способу виготовлення навігаторів, їх форм, залежить від дизайнерських рішень замовників. У нашій компанії можна замовити багато варіантів покажчиків. Незалежно від обраного матеріалу, таблички будуть повністю виправдовувати своє призначення. Навігатор відмінно впишеться в архітектуру вулиці, буде відрізнятися привабливим зовнішнім виглядом, і доносити детальну інформацію про те, як дістатися до фірми, компанії, торговому центру і так далі.

Способи виготовлення навігаторів

 

Готові запропонувати різні варіанти покажчиків.

  1. Друк на плівці з нанесенням на міцну основу з пластику або металу. У виробництві використовуються фарби, які не втрачають властивостей після тривалого часу, стійкі до сонячних променях, вологи, морозу.
  2. Гравіювання на металі & ndash; підходять для солідних компаній, виглядають стильно, презентабельно.
  3. Аплікація (наклеювання) різнобарвною плівкою. Пропонується широкий спектр колірної гами. Такі навігатори коштують недорого, але при цьому виглядають яскраво, привабливо.
  4. З використанням псевдо-об'ємних літер, приклеєних на яскраву основу. Таблички користуються підвищеним попитом у великих компаній. Однак коштують недешево. Це пояснюється складністю виготовлення як конструкцій, так і букв.

За бажанням замовників покриємо покажчики силікатними або акриловими стеклами. Це підвищує захист від зовнішніх негативних впливів. Допоможемо визначитися з вибором матеріалу, способу нанесення інформації. Дизайнери готові розробити макет. Дизайни виходять такими, що користувачі легко зможуть прочитати необхідну інформацію або відшукати місце розташування організації. Головне & ndash; такі реклами не дратують. Зручно, якщо навігатори доповнені підсвічуванням, тоді інформація буде доступна цілодобово.

 

Переваги нашої компанії

 

Виготовляємо різні типи навігаторів. Оформивши замовлення у нас, ви можете не сумніватися, що виділитеся на тлі конкурентів. Створюємо по-справжньому якісні конструкції, завдяки грамотному, індивідуальному підходу наших фахівців до кожного замовника.

З нами співпрацювати вигідно:

  • - багаторічний досвід роботи із заслуженою доброю репутацією;
  • - досвідчені співробітники;
  • - доступна вартість;
  • - швидкі терміни виконання;
  • - виготовлення будь-яких видів табличок.

Замовити покажчики-навігатори у нас просто. Зателефонуйте за вказаними телефонами або заповніть заявку на сайті. Детально проконсультуємо при виникненні питань. Вас приємно порадує якість послуги і ціна!

повернутися в розділ - Інтер'єрна реклама

Послуги
Друкована продукція
Вироби на дизайнерському картоні
Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки
Широкоформатний друк
Брендування
Зовнішня реклама
Інтер'єрна реклама
Додрукарські послуги
Постдрукові послуги
Адреса

Aдреса : Київ, Глибочицька 17А, 6 поверх , офіс 605
Тел : 098 298 67 98
050 011 29 10
063 624 88 65
093 920 44 15*
*маркетинг відділ
Email : 3843804@clickprint.com.ua

Замовити друк в один клік

01
Вибір

Дайте нам знати, що Вам потрібно.

02
Розробка

Разом з Вами ми реалізуємо проект.

03
Реліз

Коли Ви задоволені ми виробляємо продукт.

Давайте працювати разом

На улице можно увидеть немало указателей-подсказок в виде фасадной таблички. С такими навигаторами людям легко ориентироваться. Таблички широко используются не только с информационной целью, но и являются одним из видов эффективной рекламы.

Copyright 2016-2023 Поліграфія Київ Лук'янівка ClickPrint | All Rights Reserved.

arrowup