Для замовлення заповніть форму замовлення або Телефонуйте!
UA | RU

меню

Друкована продукція

Друкована продукція компанії Click-Print

Ми раді вітати вас тут. Якщо ви витратите кілька хвилин, щоб ознайомитися з нашою друкованою продукцією на нашому сайті, ви переконаєтеся, що залишитеся в захваті від нашої продукції. Ми впевнені, що ваш бізнес матиме найкращий імідж завдяки нашим продуктам.

Ми надаємо винятково якісні послуги, дружнє обслуговування та дотримання термінів для ваших друкованих проектів. Ми пропонуємо:

  • візитні картки та кишенькові календарі;
  • листівки;
  • єврофлаєри та буклети;
  • хенгери;
  • банери.

Наша компанія пропонує найкращу та найбільш популярну друковану продукцію для вас.

Візитні картки та кишенькові календарі

Наші візитні картки та кишенькові календарі можуть мати багато стилів та розмірів. Ви можете замовити свої опції друку або придбати вже готові.

Більшість замовлень візиток ми виконуємо протягом 24 годин. Оберіть потрібний вам розмір картки або зверніться за консультацією. Ми робимо візитки різної густини.

Дуже важливо, що ми виготовляємо будь-яку кількість, немає мінімальної кількості! Візитні картки можуть мати ваші фотографії та текст. Щоб побачити приклади готових продуктів, ознайомтеся з асортиментом на нашому сайті.

Листівки

Листівка, виготовлена нашою компанією, може стати ідеальним інструментом маркетингу для вашого бізнесу або події. Друк листівок виконується як у кольорі, так і в чорно-білому, щоб воно відповідало вашому бізнесу або інформації про вашу подію. Ви можете обрати нестандартну конструкцію листівки або вибрати один із тисяч наших шаблонів.

Ми гарантуємо 100% задоволення продуктом!!!

Єврофлаєри та буклети

Буклети та брошури друкуються в нас з використанням високоякісних цифрових печатних машин.

Хенгери

Друк хенгерів у нас - немає аналогів у світі маркетингу. Мало того, що хенгери доступні у якісному виконанні, вони доставляються буквально прямо до дверей наших клієнтів по всій Україні.

Ми використовуємо високоякісний друк та обладнання з досвідченими фахівцями в друкарській справі, а також кольорових спеціалістів.

Якщо все зроблено правильно, хенгер може швидко стати одним із головних продуктів будь-якої стратегії вашої кампанії. І саме таку продукцію ми створюємо!

Банери

Професійно виготовлений друкований банер може створити тривале враження на аудиторію та підняти свідомість про вашу подію, програму чи звіт. Ми можемо виготовити банери з різних матеріалів з багатьма видами оздоблення та варіантами монтажу.

Найпопулярніші розміри 18 "x 24" і 24 "x 36", але ми також можемо зробити банери будь-якого потрібного розміру. Монтажні опції включають підкладку з піни та гаторборд для викладки на мольберті. Також можна ламінувати ваш банер для збільшення представлення та тривалості.

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк — це потужний засіб комунікації, який можна легко, швидко та за доступною ціною отримати за допомогою нас!

Наша компанія надає сучасний широкоформатний друк.

Окрім вищезазначених продуктів, ми друкуємо на дизайнерському картоні, на самоклеючійся плівці, виготовляємо пластикові картки та папки.

Замовлення можна зробити через нашу форму замовлення на сайті або за телефоном.

Філософія та практика нашої компанії базуються на високій гнучкості та уважності до якості, поєднані з технічним досвідом та відмінним обслуговуванням клієнтів.

повернутися в розділ - Прайс поліграфія

Послуги
Друкована продукція
Вироби на дизайнерському картоні
Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки
Широкоформатний друк
Брендування
Зовнішня реклама
Інтер'єрна реклама
Додрукарські послуги
Постдрукові послуги
Адреса

Aдреса : Київ, Глибочицька 17А, 6 поверх , офіс 605
Тел : 098 298 67 98
050 011 29 10
063 624 88 65
093 920 44 15*
*маркетинг відділ
Email : 3843804@clickprint.com.ua

Замовити друк в один клік

01
Вибір

Дайте нам знати, що Вам потрібно.

02
Розробка

Разом з Вами ми реалізуємо проект.

03
Реліз

Коли Ви задоволені ми виробляємо продукт.

Давайте працювати разом

Copyright 2016-2023 Поліграфія Київ Лук'янівка ClickPrint | All Rights Reserved.

arrowup