Для замовлення заповніть форму замовлення або Телефонуйте!
UA | RU

меню

Постдрукові послуги

Постдрукові послуги

Будь-яка поліграфія після друку вимагає післядрукованої обробки . Вона включає в себе різні процеси, завдяки яким надруковані вироби набувають свій остаточний зовнішній вигляд. Після неї поліграфічна продукція стає:

  • більш привабливою;
  • міцної;
  • зручною у використанні.

Наша компанія володіє всім необхідним сучасним обладнанням для оперативного і якісного проведення постпечатной обробки будь-якої складності. У нас ви можете замовити такі послуги:

Біговка

В ході даного процесу на матеріалі формуються прямі поглиблено-опуклі лінії. Вони розміщуються в тих місцях, де в майбутньому будуть згини. Біговка додає згину міцності і служить додатковим захистом від його розтріскування, покращує розкриття виробів, спрощує процес фальцювання.

Висічка

Висічка дозволяє зробити з паперу або іншого матеріалу лист потрібної форми. Вона виконується за допомогою спеціальних пресів. За допомогою висічки можна втілити в реальність будь-яку фігурну форму, яка додасть продукції оригінальності. Її часто використовують при виготовленні пакувальної продукції, листівок, цінників і етикеток.

Ламінування

Ламінування – це етап, під час якого на матеріал накладається спеціальна плівка. Після даної операції продукція стає більш виразною і довгий час зберігає свій первісний вигляд. Розрізняють холодний і гарячий спосіб ламінування. Цей вид постпечатной обробки часто застосовується при виготовленні візиток, бейджиків, дипломів, посвідчень, дисконтних карт, обкладинок для журналів і ін.

Фальцування

Фальцювання – це процес, що дозволяє зігнути паперові листи в необхідному порядку. За способом формування фальца вона буває ножовий і касетної. Також розрізняють одно-, двох-, трьох- і четирехсгібную фальцювання. Фальцювання виконується на спеціальній фальцмашині, де складені листи прокочуються між притискними валами.

Перфорація

Під перфорацією мається на увазі процес пробиття на матеріалі близько розміщених отворів однакового розміру і правильної форми. Іншими словами, перфорація – це процес, в результаті якого на папері з'являється вертикальний або горизонтальний ряд квадратних або круглих отворів. Часто її використовують при виготовленні блокнотів, листівок, відривних календарів, брошур, поштових марок.

Бесшвейное скріплення палітурки

Полягає в скріпленні готових блокнотів або зошитів за допомогою клеїв, замків-затискачів, пружин, не застосовуючи при цьому методів шиття. В результаті бесшвейного скріплення утворюється еластична плівка, добре утримує з'єднані елементи. Даний вид постпечатной обробки в основному використовується при створенні каталогів, журналів і брошур.

Ультрафіолетове лакування

УФ-лакування – дуже красивий і часто використовуваний метод післядрукарської обробки. Воно допомагає надати продукції глянцевого або матового відтінку, а також створити светоотражающую, перламутрову і рельєфну поверхні. Переваги ультрафіолетового лакування:

  • дозволяє зробити зовнішній вигляд поліграфії дорогим і престижним;
  • підсилює естетичне сприйняття продукції;
  • підвищує стійкість друкованого видання до зовнішніх впливів;
  • захищає від відбитків пальців і інших забруднень.

Крім перерахованих вище послуг, ми також здійснюємо нумерацію, конгрев, зшивання на скобу, офсетна лакування, тиснення фольгою, свердління отворів і блинтовое тиснення.

Ми гарантуємо якісне виконання постдрукарського послуг в обумовлені терміни. Звертайтеся до нас, і ваша поліграфічна продукція прослужить багато років.

повернутися в розділ - Прайс поліграфія

Послуги
Друкована продукція
Вироби на дизайнерському картоні
Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки
Широкоформатний друк
Брендування
Зовнішня реклама
Інтер'єрна реклама
Додрукарські послуги
Постдрукові послуги
Адреса

Aдреса : Київ, Глибочицька 17А, 6 поверх , офіс 605
Тел : 098 298 67 98
050 011 29 10
063 624 88 65
093 920 44 15*
*маркетинг відділ
Email : 3843804@clickprint.com.ua

Замовити друк в один клік

01
Вибір

Дайте нам знати, що Вам потрібно.

02
Розробка

Разом з Вами ми реалізуємо проект.

03
Реліз

Коли Ви задоволені ми виробляємо продукт.

Давайте працювати разом

Copyright 2016-2023 Поліграфія Київ Лук'янівка ClickPrint | All Rights Reserved.

arrowup