Для замовлення заповніть форму замовлення або Телефонуйте!
UA | RU

меню

Оформлення фасадів

Оформлення фасадів

Будь-який бізнес починається з реєстрації компанії, оренди приміщення та рекламної кампанії з метою залучення потенційних споживачів. Заявити про себе можна, використавши перевірений засіб у вигляді оформлення фасадів .

Цікаво, красиво оформлені фасади вигідно виділяють на тлі конкурентів, підсвідомо впливають на рішення клієнтів відвідати ваш магазин, офіс, сприяють зростанню іміджу. Реклама, виконана з використанням інноваційних технологій, додає солідності, респектабельності, надійності фірмі.

 

Зовнішня реклама при оформленні фасаду

Зовнішня реклама є дієвим і практичним рішенням. Її можна розмістити на видному місці, щоб зайвий раз нагадати про умови акції, щоб повідомити про знижки, донести важливе оголошення і так далі. Вона прекрасно виконує одну зі своїх важливих функцій & ndash; нагадування.

Яскрава реклама на фасаді - це класичне ефективне рішення, яке обов'язково буде запам'ятовуватися і підтримувати ваш імідж і фірмовий стиль. Але для того, щоб вона дійсно привертала увагу, її потрібно оформити максимально грамотно - як в плані наповнення, так і в плані дизайну. У цьому вам завжди допоможуть фахівці компанії Click-Print.

Пропонуємо різні види оформлень:

  1. таблички на дверях;
  2. іміджеві вивіски;
  3. штендери;
  4. брендування в фірмовому стилі.

 

Наші менеджери і дизайнери разом з вами ретельно продумають концепцію реклами, розмістивши на ньому інформацію і зображення, які дійсно запам'ятовуються і привертають увагу. Вам залишиться тільки оформити заявку, зателефонувавши за вказаними телефонами. Гарантуємо оперативне оформлення фасадів в Києві та Київській області. Ви вигідно виділитеся на тлі інших будівель!

повернутися в розділ - Зовнішня реклама

Послуги
Друкована продукція
Вироби на дизайнерському картоні
Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки
Широкоформатний друк
Брендування
Зовнішня реклама
Інтер'єрна реклама
Додрукарські послуги
Постдрукові послуги
Адреса

Aдреса : Київ, Глибочицька 17А, 6 поверх , офіс 605
Тел : 098 298 67 98
050 011 29 10
063 624 88 65
093 920 44 15*
*маркетинг відділ
Email : 3843804@clickprint.com.ua

Замовити друк в один клік

01
Вибір

Дайте нам знати, що Вам потрібно.

02
Розробка

Разом з Вами ми реалізуємо проект.

03
Реліз

Коли Ви задоволені ми виробляємо продукт.

Давайте працювати разом

Предоставляем услуги по оформлению как фасада, так и козырька, входной группы. Используем различные виды наружной рекламы, как по отдельности, так и в комплексном исполнении. В работе используются различные материалы – от плитки, пленок, нержавеющей стали до алюминия, сайдинга. Чтобы защитить входную группу используем навес, крышную установку, козырек.

Copyright 2016-2023 Поліграфія Київ Лук'янівка ClickPrint | All Rights Reserved.

arrowup