Для замовлення заповніть форму замовлення або Телефонуйте!
UA | RU

меню

Конверти (поштові)

Конверти (поштові) на замовлення з логотипом

Не секрет, що бездоганна репутація та імідж завжди йдуть в парі з успіхом. А успіх - це запорука гармонійного розвитку будь-якої компанії. Складно переоцінити значення фірмового стилю, який є результатом багатьох пошуків, зусиль і наполегливої праці. Поступово він стає впізнаваним і починає працювати на компанію. Важливо дотримуватися його навіть в найменших подробицях. Особливо це стосується фірмових конвертів. Адже вони припускають комунікацію із зовнішнім світом: клієнтами, партнерами, підрядниками, інвесторами.

Переваги конвертів під замовлення

Виготовлення конвертів необхідно багатьом підприємствам для ділового листування, поширенню рекламної інформації, буклетів, каталогів продукції, комерційних пропозицій. Поштові ексклюзивні конверти - це важливий елемент для розсилки святкових вітань, запрошень і спеціальних пропозицій.

Вироби з логотипом відправників вважаються ознаками хорошого тону в бізнес-спілкуванні. Вони виділяють звернення, рекламна пропозиція компанії із загальної маси. У компанії Click-Print розроблять макет-зразок, що включає всі необхідні атрибути вироби: логотипи, реквізити організації, корпоративні колірні відтінки і так далі. Широкі можливості повноколірного друку на конвертах дозволяють нам приймати будь-які виклики замовників, підходити до справи творчо.

Якщо ви маєте оригінальні ідеї по виготовленню фірмових конвертів, ми допоможемо втілити їх в життя. Ексклюзивність можна забезпечити не тільки яскравим дизайном, але і вибором самого матеріалу і навіть виходом за межі стандартних конвертових форматів. З   Click-Print   можливо все!

Всі конверти, представлені нашою друкарнею, мають рівень захисту, захисний внутрішній фон, клапан. Готові запропонувати поштові конверти з колекційних сортів дизайнерського паперу різного колірного відтінку, тиснення фольгою та іншими видами оформлень.

Переваги друкарні Clickprint щодо виготовлення конвертів

Звернувшись в нашу друкарню, ви отримуєте суттєві переваги:

  1. швидкі терміни виготовлення поштових конвертів;
  2. будь-які обсяги;
  3. професійний дизайн;
  4. фахівці високого рівня;
  5. сучасні технології.

Потрібно надрукувати конверти вашої мрії? Заповніть форму, і ми надрукуємо всі з урахуванням ваших пропозицій і побажань.

повернутися в розділ - Друкована продукція

Послуги
Друкована продукція
Вироби на дизайнерському картоні
Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки
Широкоформатний друк
Брендування
Зовнішня реклама
Інтер'єрна реклама
Додрукарські послуги
Постдрукові послуги
Адреса

Aдреса : Київ, Глибочицька 17А, 6 поверх , офіс 605
Тел : 098 298 67 98
050 011 29 10
063 624 88 65
093 920 44 15*
*маркетинг відділ
Email : 3843804@clickprint.com.ua

Замовити друк в один клік

01
Вибір

Дайте нам знати, що Вам потрібно.

02
Розробка

Разом з Вами ми реалізуємо проект.

03
Реліз

Коли Ви задоволені ми виробляємо продукт.

Давайте працювати разом

Отличный способ выделиться среди конкурентов и запомниться клиентам и партнерам - это фирменные почтовые конверты. Уникальный конверт, выполненный в корпоративном стиле, изысканно подчеркивает высокий статус его отправителя. А лаконичная информация, напечатанная на изделиях, с атрибутикой бренда дает дополнительный шарм его отправителю.

Copyright 2016-2023 Поліграфія Київ Лук'янівка ClickPrint | All Rights Reserved.

arrowup