Для замовлення заповніть форму замовлення або Телефонуйте!
UA | RU

меню

Вишивка корпоративної символіки

Вишивка логотипу   - це, мабуть, самий універсальний метод нанесення.   Вишивка   логотипу,   якщо порівнювати між іншими видами нанесення, є більш стійкою до всього. Вироби з вишивкою легко можна прати НЕ переживаючи за температуру, носячи спец одяг,   на якій буде вишитий логотип теж можна не переживати, що зітреться або ще щось,   вишивка логотипу   буде триматися як би жорстоко з одягом не зверталися.

Як же все відбувається? Все дуже просто. Обов'язковою умовою розробки програми вишивки є векторний варіант логотипу. Це формати eps ai crd, векторне зображення переноситься в програму розробки вишивки, машина бачить, підкреслюємо, векторне зображення, і сама розраховує кількість стібків вишивки. Тільки потім можна дізнатися точну вартість вишивки.   Вишивка логотипів   у всіх різні і індивідуальні, у кого то 5000 тисяч стібків, у когось 5-6 квітів це 25тисяч стібків. Від кількості стібків і від тиражу виробу залежить ціна вишивки.

Шеврони і нашивки є одним з найпопулярніших видів вишивки, оскільки вони можуть легко освіжити зовнішній вигляд будь-якого наряду і мають довгий термін експлуатації. Нашивка є вишитий об'ємний ескіз на акуратно обрізаному шматку матеріалу. Ви можете бути впевнені, що скориставшись послугою & nbsp; « Шеврони на замовлення » , в результаті Ви отримаєте якісну і ексклюзивну продукцію.

повернутися в розділ - Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки

Послуги
Друкована продукція
Вироби на дизайнерському картоні
Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки
Широкоформатний друк
Брендування
Зовнішня реклама
Інтер'єрна реклама
Додрукарські послуги
Постдрукові послуги
Адреса

Aдреса : Київ, Глибочицька 17А, 6 поверх , офіс 605
Тел : 098 298 67 98
050 011 29 10
063 624 88 65
093 920 44 15*
*маркетинг відділ
Email : 3843804@clickprint.com.ua

Замовити друк в один клік

01
Вибір

Дайте нам знати, що Вам потрібно.

02
Розробка

Разом з Вами ми реалізуємо проект.

03
Реліз

Коли Ви задоволені ми виробляємо продукт.

Давайте працювати разом

Copyright 2016-2023 Поліграфія Київ Лук'янівка ClickPrint | All Rights Reserved.

arrowup