Для замовлення заповніть форму замовлення або Телефонуйте!
UA | RU

меню

Макетування (Послуги дизайнера)

Процес виготовлення поліграфічних виробів складається з декількох етапів, головними з яких є створення макета поліграфічної продукції і подальший друк (післядрукарська обробка потрібна далеко не завжди).

Створення макета рекламної або інформаційної поліграфічної продукції повинно бути заняттям не тільки художника або дизайнера, але і маркетолога. Важливо не стільки порадувати замовника і його майбутніх клієнтів і партнерів красивим зображенням, скільки вплинути на цільову аудиторію таким чином, щоб її представники користувалися саме рекламованими товарами і послугами.
Створення макета входить в дизайн поліграфічної продукції. & Nbsp; створення дизайну поліграфічної продукції, особливо многостраничной, є складним заходом, що включає в себе кілька видів робіт:
1)   виготовлення дизайн-макету - створення шаблону, за яким буде здійснюватися оформлення сторінок видання, дизайн обкладинки;
2)   більд-редагування - тематична добірка якісних фотографій та ілюстрацій для майбутнього видання;
3)   верстка - процес безпосереднього формування смуги (сторінки) видання;
4)   Фоторедагування - обробка фотографій, ретуш, корекція кольору, при необхідності відсікання;
5)   препресс - підготовка публікації до друку.

Макетування продукції зазвичай здійснюється з використанням наданого матеріалу (фотографій, текстових даних, зображень з брошур і рекламних листівок, схем, гістограм і так далі), з урахуванням всіх побажань замовника.

Час, що відводиться дизайнерові на виконання поставленого завдання, буває різним. Терміни виготовлення макета друкованої продукції можуть варіюватися від 20 хвилин (текстові варіанти візитних карток, незначні виправлення в раніше зроблених макетах), від одного робочого дня (буклети та інші види поліграфічних виробів) до 2-3 тижнів (створення макетів многополосной продукції).

Клієнту надається на вибір кілька шаблонів макетів (в електронному або друкованому вигляді). Також замовнику надається можливість самостійного виготовлення макета, або він може & nbsp; скористатися послугами фахівців салону для виготовлення оригінального макета.

повернутися в розділ - Брендування

Послуги
Друкована продукція
Вироби на дизайнерському картоні
Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки
Широкоформатний друк
Брендування
Зовнішня реклама
Інтер'єрна реклама
Додрукарські послуги
Постдрукові послуги
Адреса

Aдреса : Київ, Глибочицька 17А, 6 поверх , офіс 605
Тел : 098 298 67 98
050 011 29 10
063 624 88 65
093 920 44 15*
*маркетинг відділ
Email : 3843804@clickprint.com.ua

Замовити друк в один клік

01
Вибір

Дайте нам знати, що Вам потрібно.

02
Розробка

Разом з Вами ми реалізуємо проект.

03
Реліз

Коли Ви задоволені ми виробляємо продукт.

Давайте працювати разом

Copyright 2016-2023 Поліграфія Київ Лук'янівка ClickPrint | All Rights Reserved.

arrowup