Для замовлення заповніть форму замовлення або Телефонуйте!
UA | RU

меню

Ваша подяка – наша нагорода!

Компанія ClickPrint найбільше цінує довіру своїх клієнтів. Ми вдячні Вам за вибір наших послуг і, як діти, радіємо кожному «дякую», що вимовляється в наш бік.

Компанія ClickPrint найбільше цінує довіру своїх клієнтів. Ми вдячні Вам за   вибір наших послуг і, як діти, радіємо кожному «спасибі», який вимовляється в наш бік. Адже саме Ваша подяка переконує нас у тому, що ми недаремно намагалися і підбадьорює наш колектив до подальших успіхів. Днями на нашу електронну адресу zakaz@clickprint.com.ua  надійшов лист, який зарядив нас енергією, сподіваємось дуже надовго. Чому? Прочитайте його і самі все зрозумієте:

«Привіт, хлопці! Посилання отримала вчасно. Поблизу візиточки виглядають ще прекрасніше, ніж на фото та відео. Ледве дочекалася дня народження донечки, мало не подарувала її перші візитки на день раніше. Такого подарунку вона точно не очікувала. подиву не було межі, але вона взяла себе в руки і зі словами «Будуть питання, дзвоніть» простягла візитки кожному члену нашої родини. Ми довго сміялися, згадуючи. її діловий тон, який одразу змінився радісним вереском.

Так, дизайнерам окрема подяка – догодили.  За оперативність велике спасибі, щиро кажучи, думала, що не встигнемо. Приємно було спілкуватися з Вами, залишайтеся завжди такими ж теплими та яскравими, успіхів Вам!»

Дякую і Вам, за Вашу подяку, яка для нас краща за нагороди!

Компанія clickprint.com.ua  завжди рада співпрацювати з Вами!

  • Дата: 2021-12-15 17:30:55
  • Категория: Акції
Повернутися до новин
comments powered by Disqus
Услуги
Друкована продукція
Вироби на дизайнерському картоні
Рекламно-сувенірна продукція та корпоративні подарунки
Широкоформатний друк
Брендування
Зовнішня реклама
Інтер'єрна реклама
Додрукарські послуги
Постдрукові послуги
Адрес

Aдрес : Київ, Глибочицька 17А, 6 поверх , офіс 605
Тел : 044 38 43 804
098 298 67 98
050 011 29 10
093 146 49 05
093 920 44 15*
*маркетинг отдел
Email : zakaz@clickprint.com.ua

Copyright 2016-2023 Поліграфія Київ Лук'янівка ClickPrint | All Rights Reserved.

arrowup